Begin januari wordt vanuit de Hoflaankerk een Kralingse inzamelingsactie voor de Rotterdamse Voedselbank gehouden. De kerk sluit daarmee aan bij een landelijke actie van de kerken voor de voedselbanken.

Deze (extra) inzameling is, omdat de voedselbanken na de feestdagen altijd slechts weinig producten krijgen aangeleverd. We vragen daarom aan u – als u boodschappen doet – om wat extra’s te kopen voor de mensen die voor hun boodschappen op de Voedselbank zijn aangewezen.

De Rotterdamse Voedselbank heeft sinds oktober 2023 een kleine supermarkt in Crooswijk waar de klanten één keer per week beperkt gratis boodschappen kunnen doen. De producten die u geeft, zullen daar in de schappen worden gezet.

Wilt u één of meerdere artikelen kopen uit onderstaand lijstje en ze langsbrengen bij de Hoflaankerk, bij het parkeerterreintje Oudedijk 2?

Boodschappenlijstje:

Wasmiddel |  Shampoo

Bakolie (zonnebloem, maïs, etc) | Koffie (ook oploskoffie) of thee

Potten of blikken groente | Pakken of blikken soep

Pasta of rijst| Blikjes vis

Het aanbod van de Voedselbank supermarkt is beperkt. De producten hierboven vormen een welkome aanvulling voor de klanten van de Voedselbank.

U kunt uw boodschappen inleveren bij de Hoflaankerk,
Oudedijk 2, de ingang bij het parkeerterreintje, op:
Maandagavond 6 januari van 19 - 21 uur.
Woensdagmiddag 8 januari van 14 - 16.30 uur.
Vrijdagmiddag 10 januari 16 - 19 uur.
Zaterdagmiddag 11 januari 13 - 16 uur.

Alvast bedankt voor uw bijdrage!


Meld u aan voor De Ster nieuwsbrief (U ontvangt een bevestigingsmail)

Dit veld is vereist.
Lees hier de privacyverklaring Hiermee geeft u toestemming om wekelijks een nieuwsbrief te ontvangen.