Op woensdag 17 april is er van 11.00 tot 12.00 uur een Twitterbrainstorm over de aanpak van de jeugdwerkloosheid.

Wethouder Florijn (werk, inkomen, zorg, bestuur) nodigt iedereen met ideeën over de aanpak van jeugdwerkloosheid uit om deel te nemen aan deze brainstorm.

Actief blijven
Werk zorgt er niet alleen voor dat je een zelfstandige toekomst kunt opbouwen, maar vergroot ook je eigenwaarde en geeft het gevoel dat je meetelt. Dat geven jongeren keer op keer aan. Hoe zorgen we er samen voor dat jongeren aan het werk komen én blijven? En dat de jongeren die wel een diploma hebben, maar nog geen betaald werk toch actief blijven en zich verder ontplooien.

Startersbeurs
Op 17 april ondertekenen de eerste twee Rotterdamse jongeren een startersbeurs. Hiermee gaan zij werkervaring opdoen bij een bedrijf en vergroten zij hun mogelijkheden op de arbeidsmarkt. Dit jaar worden er door de gemeente Rotterdam 125 startersbeurzen aangeboden (zie startersbeurs.nu). Ook Tilburg is hiermee van start gegaan. Welke mogelijkheden zie jij nog meer om de kansen van jongeren op de arbeidsmarkt te vergroten? De wethouder is hier benieuwd naar en gaat hierover graag met jou in gesprek! #florijn.

Spelregels
Het Twitteruur is op woensdag 17 april van 11.00 tot 12.00 uur. Voor dit uur gelden de volgende spelregels:

  • Iedereen mag en kan deelnemen aan het Twitteruur.
  • Er worden geen andere onderwerpen dan de stelling behandeld.
  • Iedereen met een relevante vraag/opmerking over de stelling wordt beantwoord.
    Dit kan (bijv. door drukte) ook op een later tijdstip dan het Twitteruur plaatsvinden.
  • Er wordt niet gereageerd op beledigingen, impertinente vragen etc.
  • Publiceer tweets met #florijn

Suggesties voor een volgend Twitteruur: #florijn

Twitter de Ster

Bron: Gemeente Rotterdam