De Van Brienenoordbrug in de A16 is het gehele Hemelvaartweekend in onderhoud. Hierdoor is de parallelbaan vanuit Breda in de richting van Rotterdam gesloten. Zowel de op-en afritten Feyenoord (24) als afrit Capelle aan den IJssel (25) zijn ook dicht vanwege het onderhoud.

Rijkswaterstaat meldt dat het onderhoud tot 05:00 uur op maandag 2 juni duurt. De hoofdrijbaan en het fietspad blijven wel open gedurende de werkzaamheden. Toch zorgt de gesloten parallelbaan al de hele Hemelvaartsdag voor zo’n zeven kilometer file.

Pinksteren
Na dit weekend zal het onderhoud nog niet helemaal klaar zijn volgens Rijkswaterstaat. Ook tijdens Pinksteren gaat de parallelbaan dicht. De werkzaamheden lopen dan van vrijdag 6 juni 22:00 uur tot dinsdag 10 juni 05:00 uur.

Omleidingen
Tijdens de afsluitingen wordt het verkeer richting Rotterdam centrum omgeleid via de hoofdrijbaan van de Van Brienenoordbrug tot afrit Rotterdam-Schiebroek (14) op de A20 en het verkeer richting Capelle aan den IJssel via de hoofdrijbaan van de Van Brienenoordbrug tot afrit Capelle aan den IJssel (16) op de A20.

Verkeer richting Den Haag/Gouda volgt de hoofdrijbaan van de Van Brienenoordbrug richting de A20. Bij grote drukte verwijzen we via de informatiepanelen langs de weg naar alternatieve routes.

Via: RTV Rijnmond


Meld u aan voor De Ster nieuwsbrief (U ontvangt een bevestigingsmail)

Dit veld is vereist.
Lees hier de privacyverklaring Hiermee geeft u toestemming om wekelijks een nieuwsbrief te ontvangen.