Het stormachtige weer heeft ook woensdag nog voor flink wat problemen gezorgd. In Rotterdam-Kralingen viel op de Admiraliteitskade een boom op het terras van brasserie Kaat Mossel. Ook twee auto’s werden bedolven onder de boom. Niemand raakte gewond.
Ook in Capelle aan den IJssel was het raak. Daar viel een boom om op de Ferdinand Huyckburg. Een auto raakte zwaar beschadigd. De voorruit en het dak waren flink vernield. De brandweer heeft de boom van de auto gehaald.
In onder meer onze regio geldt woensdagavond nog altijd code geel vanwege de wind en dat betekent dat je moet oppassen. De brandweer werd tien tot vijftien keer gebeld over onder meer omgewaaide bomen, afgebroken takken, een los gewaaid zonnescherm en een stoplicht dat door de wind uit de grond was gerukt. Bekijk hier de foto’s op Facebook
Via: RTV Rijnmond
recent commentaar