Foto: Wethouder Kasmi in actie op de Arentschool in Kralingen, 28 juni 2022.

De Montessorischool Kralingen (MSK) in Rotterdam viert dit jaar een bijzondere mijlpaal: de school bestaat 100 jaar! Daarom wordt er op 8 november een groot feest georganiseerd voor alle kinderen, ouders en leerkrachten van de school. Onder het thema ‘MSK 100 jaar in 010’ belooft het een onvergetelijke dag te worden, waarbij de festiviteiten plaatsvinden op het school en in Plaswijckpark.

Wethouder Onderwijs opent de feestdag
De feestelijke dag zal officieel worden geopend door de wethouder Onderwijs van Rotterdam, dhr. Kasmi. De dag wordt afgesloten in het Plaswijckpark met gezellige activiteiten.

Reünie op 19 oktober
Voorafgaand aan het grote familiefeest is er op zaterdag 19 oktober een reünie van 15.00 tot 18.00 uur op de school. Iedereen die ooit op de school heeft gezeten of op een andere manier met de school verbonden is geweest, is van harte welkom om samen herinneringen op te halen en de geschiedenis van de Montessorischool Kralingen te vieren.

‘MSK 100 jaar in 010’ – De webshop
Voor iedereen die de school een warm hart toedraagt, is er nu ook een speciale webshop: www.msk-100-jaarin-010.nl. Hier is de leukste MSKmerchandise te koop.

Montessorischool Kralingen
Vredehofweg 21,
3062 EK Rotterdam,
010-4527360
montessorischoolkralingen.nl


Meld u aan voor De Ster nieuwsbrief (U ontvangt een bevestigingsmail)

Dit veld is vereist.
Lees hier de privacyverklaring Hiermee geeft u toestemming om wekelijks een nieuwsbrief te ontvangen.