In augustus 2005 opende Stichting Kinderopvang Kralingen de deuren van Naschoolse opvang de Speeltuin (naast het Excelsiorstadion). Naast het bieden van hele dagopvang wilde SKK ouders ook een vervolg aanbieden voor als hun kind vier jaar werd. SKK geloofde in de unieke locatie en wilde de kinderen na schooltijd graag veel buiten activiteiten aanbieden, juist geen computers.

Dat er een grote behoefte was aan naschoolse opvang bleek al snel, ouders en kinderen lieten merken enthousiast te zijn over onze visie. Inmiddels heeft NSO de Speeltuin zes verschillende groepen (op leeftijd ingedeeld) en worden kinderen lopend opgehaald bij vier basisscholen in de wijk. We kijken terug op tien mooie jaren met heel veel kinderen die we zagen komen en gaan, veel betrokken ouders, enthousiaste collega’s en een prettige samenwerking met Speeltuin Kralingen, de Scouting en Excelsior.

banner

Lustrum
Op donderdag 10 september as. wordt het tweede lustrum van de naschoolse opvang gevierd met alle ouders, m edewerkers en kinderen. Veel dank voor het vertrouwen de afgelopen tien jaar dat veel ouders en onze samenwerkingspartners ons gegeven hebben, ook de komende jaren zullen we weer graag veel basisschoolkinderen ophalen en begeleiden bij hun vrije tijdsbesteding op onze locatie. Met het accent op buiten activiteiten en sporttrainingen!

Voor informatie www.stichtingkinderopvangkralingen.nl