Rotterdam – Politieagenten hielden woensdag 10 augustus twee verdachten aan, waarbij bij één van hen een vuurwapen werd aangetroffen. Bij de aanhouding van één van de verdachten werd door de politie geschoten. Niemand raakte gewond.
De agenten controleerden omstreeks 13.45 uur op de Paradijslaan een personenauto met twee inzittenden. Toen agenten de inzittenden aanspraken, zagen zij in de auto een vuurwapen liggen. Ook de bestuurder hield, zo zagen de agenten, vermoedelijk een vuurwapen in zijn broeksband verborgen. Toen het tweetal door de agenten werd aangesproken, stapte de bestuurder direct uit en zette het op een rennen. Ondanks een directe ingezette achtervolging, kon hij ontkomen. De bijrijder werd wel aangehouden en het in de auto aanwezige wapen werd in beslag genomen.
Doorzoeking in woning en aanhouding tweede verdachte
De zoektocht naar de bestuurder werd voortgezet. Ruim een uur later zagen agenten dat de man op een scooter over de Schapendreef reed. Bij zijn aanhouding werd er door de politie gebruik gemaakt van het vuurwapen. Desondanks wist de verdachte te ontkomen en zagen agenten dat hij een hofje inreed en daarna kort uit het zicht verdween. Uit verder onderzoek bleek dat de man zich verschool in een woning aan de Boerschaplaan. Bij het betreden van de woning werd de 32-jarige verdachte, die inmiddels andere kleding aan had, aangehouden. Ook de scooter werd in beslag genomen. De politie zet het onderzoek naar het tweede vuurwapen voort.
Meld u aan voor De Ster nieuwsbrief (U ontvangt een bevestigingsmail)
[wysija_form id=”1″]
recent commentaar