We willen juffen, meesters en kinderen een lekkere traktatie geven in deze moeilijke tijden. Ben je juf/meester/schooldirectie in Kralingen/Crooswijk/De Esch/Prins Alexander, stuur dan even een berichtje via onze website www.westcoastfroyo.com of bel met Olav van der Willik (0655882411) en dan brengen we deze week gratis premium biologisch NL yoghurtijs naar jullie school.

De lente is begonnen en jullie verdienen een geniet momentje! OP=OP want we kunnen maar ± 1.000 cups weggeven. Als toeleverancier voor de horeca zijn wij ook hard getroffen en moeten we omdenken. Deze partij was bestemd voor proeverijen, maar die kunnen helaas niet meer doorgaan. Mensen kunnen het natuurlijk ook gewoon kopen bij Spar City Kralingen.

P.S. Vanochtend hebben de eerste basisscholen in Kralingen (NPRS, Bavokring, Kralingsche School, MSK, Vrije School) al hun aardbeien en mango cups gehad, maar die mogen uiteraard nog een keer proeven.